Методи лікування

Одним з основних методів лікування в нашому закладі є радонотерапія (радонові ванни). Про дію води Миронівського джерела відомо іще з 1913 року, але лише в 1957 році, після проведення ряду досліджень, хімічних аналізів та вивчення властивостей води Миронівського джерела, цю воду віднесено до мінеральних гідрокарбонатно-кальцієво-магнієвих вод з вмістом радону та відкрито бальнеологічну лікарню

На території лікарні розташовані 4 водозабірні скважини, з яких радонова вода напряму подається в резервуар для підігріву, а потім зразу у ванни.

Радонові ванни мають такі лікувальні властивості: прискорення обміну речовин в організмі, нівелювання запальних процесів, знеболення, покращення кровообігу, зменшення збудження нервової системи, нормалізування сну та покращення стану шкіри.

Прийом радонових ванн – 10-14 на курс – позитивно впливає на перебіг сотень захворювань. Після їх прийому відбувається зменшення симптомів хвороби від 6-ти до 18-ти місяців та зменшення кількості прийому ліків. Тривалість позитивного результату залежить від форми і стадії захворювання та організму в цілому.

В лікувальному процесі паралельно з радонотерапією використовується комплекс фізіотерапевтичних процедур, масаж, лікувальна фізкультура, суха тракція (витяжіння) хребта, парафіно-озокеритні аплікації, душ Шарко, циркулярний і висхідний душі, вихрові ванни для ніг, підводний масаж

наші спеціалісти

Горкуша О.П.

Горкуша Олександр Петрович

Генеральний директор, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії,  спеціальність - «Фізіотерапія».

Пушенко Н.В.

Пушенко Надія Василівна

Завідувач бальнеофізіотерапевтичного відділення, лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії.

0F9A9860

Святун Світлана Вікторівна

Лікар-невропатолог  першої кваліфікаційної категорії.

Ukleina V.V

Уклеіна Валентина Василівна

Лікар-фізіотерапевт (спеціаліст).

Липка І.М.

Липка Ірина Миколаївна

Завідувач поліклініки, лікар-невропатолог  другої кваліфікаційної категорії.

Гетьманчук Г.М-horz

Гетьманчук Галина Миколаївна

Завідувач неврологічного відділення, лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії.